перейти на головну сторінку порталу
Головна сторінка Новини Історія Контакти Форум Педагогічний колектив
Логотип школи

«Хто попереджений , той захищений» 04.12.2018

Загальношкільні батьківські збори 01.12.2018

ІІ місце у XVI Спортивних іграх школярів Іваничівського району з баске 01.12.2018

День пам'яті Юрія Миколайовича Лелюкова 29.11.2018

Засідання педагогічної ради 23.11.2018

Круглий стіл на тему: «В чому полягають життєві цінності» 22.12.2018

ІІІ місце в обласній Спартакіаді "Повір у себе" 22.11.2018

День Гідності та Свободи 21.11.2018

День української писемності та мови 16.11.2018

Екскурсія в пожежно-рятувальну частину 12.11.2018

День української писемності та мови 09.11.2018

Навчально-методичний семінар 09.11.2018

Розпочинається тиждень БЖД 08.11.2018

«Торгівля людьми – сучасне рабство» 19.10.2018

Національна гаряча лінія
Іваничівська районна державна адміністрація
Іваничівська районна рада
Офiцiйне представництво Президента України
Офіційний портал Верховної Ради України
Урядовий портал
Офіційний сайт Волинської обласної державної адміністрації
Адміністративні послуги Волинської області
Міністерство освіти і науки, молоді та спорту Ураїни
МВС - Міністерство Внутрішніх Справ України - відділ у справах дітей

Паспорт школи
Учням
Батькам
Вчителям
Шкільні новини
Шкільна бібліотека
Untitled
  • Портфоліо педагогів
  • Прозорість та інформаційна відкритість навчального закладу

Відкриття табору «Веселка»

1 червня, у Міжнародний День захисту дітей, відбулось урочисте відкриття табору відпочинку з денним перебуванням «Веселка» при комунальному закладі «Іваничівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №2 імені Юрія Лелюкова», де буде оздоровлюватися 33 дитини.
         Розпочався захід урочистим виконанням Державного Гімну України. Лунали щирі слова та пісні про мир, дитинство, про рідну Україну. Діти допомагали ведучим підбирати рими у віршах про символ табору. На завершення заходу школярі із кольорових кульок, що тримали у руках, утворили Веселку.
         В урочистому відкритті табору взяла участь заступник голови Іваничівської райдержадміністрації Войтович Людмила Миколаївна, яка привітала діток із Міжнародним Днем захисту дітей, відкриттям табірної зміни, побажала усім активно, весело та безпечно провести час у таборі, зміцнити своє здоров’я, набратися сил, гарно відпочити та висловила подяку вихователям за організацію дозвілля дітей.
         З щирими словами привітань до вихованців та працівників закладу звернулась і директор школи Олександра Тарасівна Лобода.
         Відпочинок у таборі «Веселка» обіцяє бути корисним та яскравим. На школярів чекають спортивні змагання, творчі конкурси, екскурсії. Педагогами школи підготовлена велика програма культурно-масових заходів.
         Учні забезпечені повноцінним гарячим та якісним харчуванням. Страви різноманітні, корисні та вітамінні. У таборі діти отримають велике задоволення від спілкування з друзями та цікаво проведуть час.
    Табір «Веселка» - найкращий у світі.
    Кожного дня і кожної миті
    Розважаємось у таборі ми.
    Будьмо щасливими дітьми!!!

Приєднані зображення: